Zegarek FESTINA F20562/3
Zdjęcia 3 |
FESTINA F20562/3 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FESTINA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FESTINA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FESTINA F20562/3
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Festina Chrono F20562/3 - Mężczyzna - 45 mm - Analogowy - Kwarc - Szkiełko | 869 zł |
FESTINA 20562/3 FESTINA 20562/3 | 628 zł |
Festina Chrono Sport F20562-3 - Kupuj tylko oryginalne produkty w autoryzo | 738 zł |
Zegarek Festina F20562-3 Chrono Sport - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DP | 738 zł |
Festina Chrono Sport F20562-3 - Kupuj tylko oryginalne produkty w autoryzo | 738 zł |
Zegarek Festina F20562-3 Chrono Sport - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DP | 738 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →