Zegarek FESTINA F20541/4
Zdjęcia 9 |
FESTINA F20541/4 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FESTINA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FESTINA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FESTINA F20541/4
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Festina Chrono Sport Zegarek Złoto Zegarki męskie Męskie | 859 zł |
Festina Chrono F20541/4 - Mężczyzna - 45 mm - Analogowy - Kwarc - Szkiełko | 979 zł |
Festina Chrono Sport 20541/4 FESTINA 20541/4 | 979 zł |
Zegarek Festina Zegarek męski Festina F20541-4 złoty | 725 zł |
Złoty zegarek Męski Festina ze stoperem i czarną tarcza 20541/4 Sport Chro | 734 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →