Tuner TV Ferguson Ariva 9000
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Ferguson Ariva 9000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferguson Ariva 9000
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dekoder FERGUSON Ariva 9000 4K DVB-T2/HEVC/H.265 | 499 zł |
TUNER DEKODER MULTIMEDIALNY COMBO HBBTV FERGUSON ARIVA 9000 4K | 447 zł |
Dekoder FERGUSON Ariva 9000 4K DVB-T2/HEVC/H.265 | 499 zł |
Ferguson Ariva 9000 4K CI+ H.265 | 499 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →