Ładowarka do akumulatorów Fenix ARE-A4
Zdjęcia 6 |
Fenix ARE-A4 na 2 akum.na 4 akum. |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fenix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fenix.
Kup Fenix ARE-A4
Ładowarka sieciowa Fenix ARE-A4 (ARE-A4) | 137 zł |
Fenix, Ładowarka sieciowa, ARE-A4 Multifunctional Battery Charger | 149 zł |
Fenix Ładowarka sieciowa ARE-A4 | 186 zł |
Fenix - Ładowarka sieciowa ARE-A4 Multifunctional Battery Charger | 144 zł |
Ładowarka sieciowa Fenix ARE-A4 | 186 zł |
Oprócz popularnych latarek Fenix wymagane są akumulatory i ładowarki. Baterie do dowolnej techniki form AA, AAA, C, 10440, 14500, 16340, 18650, 21700, 26650 stają się „tankowaniem” w gniazdach stacji Fenix ARE-A4.
Niezależne kanały
Model wykonany w układzie z czterema ogniwami do zakładania akumulatorów. Ruchomy styk ujemny jest dostosowany do wielkości konkretnego akumulatora. Gniazda „ładowarki” mogą pomieścić zarówno identyczne akumulatory, jak i zupełnie inne – urządzenie samodzielnie identyfikuje akumulatory i dobiera dla każdego z nich niezbędny program pracy. Ale niestety ręczne ustawienie wartości prądu ładowania nie zadziała.
Wyświetlacz informacyjny
Wbudowany wyświetlacz Fenix ARE-A4 dostarcza informacji o rodzaju akumulatora, jego napięciu i prądzie, aktualnym poziomie naładowania oraz przewidywanym końcu ładowania. Ekran rozpościera się na całej szerokości korpusu urządzenia i jest podzielony na cztery części odpowiadające ich gniazdom ładowania. Aktualna pojemność baterii jest pokazana na wyświetlaczu za pomocą kresek wewnątrz symbolu baterii.
Kompleksowa ochrona
Ładowarka posiada wielostopniowe zabezpieczenie przed zwarciem, przetężeniem, przepięciem i odwrotną polaryzacją. Wydajność modelu utrzymywana jest w temperaturach od -20°C do +50°C i wilgotności względnej od 5% do 90%. Osobno można dokupić adapter do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej - w standardzie urządzenie dostarczane jest tylko z zasilaczem 230 V.
Modyfikacje Fenix ARE-A4
Ceny na Fenix ARE-A4 |
---|---|---|---|---|
Fenix ARE-A2 | od 85 zł | 7 oferty | ||
Fenix ARE-A4 | od 137 zł | 6 oferty |