Opona ciężarowa Falken BI856 295/80 R22.5 152M
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Falken BI856 295/80 R22.5 152M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Falken BI856 295/80 R22.5 152M
Ceny na Falken BI856 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Falken BI856 295/80 R22.5 152M | od 1 992 zł | 2 oferty | ||
Falken BI856 315/70 R22.5 154L | od 1 899 zł | 2 oferty | ||
Falken BI856 315/80 R22.5 156L | od 1 985 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →