Zestaw do monitoringu Ezviz CS-HB3-B1
Zdjęcia 16 |
Ezviz CS-HB3-B1
1 kamera2 kamery
Rodzaj zestawu:cyfrowy
Kamery:kierunkowe 1 szt., ogniskowa 2.8 mm
Rozdzielczość nagrywania:2304x1296 px
Rozpoznanie osoby w kadrze. Mikrofon i głośnik wbudowane w kamerę. Oświetlenie IR i LED do 15 metrów. Syrena dźwiękowa i wizualna. Współpraca z Asystentem Google i Amazon Alexa. Bateria w aparacie to 5200 mAh (do 120 dni). ROI. Stopień ochrony IP65.
Hub obsługuje karty SD do 256 GB.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne CS-HB3-B1
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ezviz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ezviz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ezviz CS-HB3-B1
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EZVIZ HB3-B1 2k Akumulatorowa kamera monitorująca 1 Cam podstawa CS-HB3-B1 | 1 192 zł |
Kamera EZVIZ HB3-B1 + Stacja bazowa | 865 zł |
Kamera EZVIZ HB3-B1 + Stacja bazowa 306500158 | 865 zł |
System kamer EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit (1+1) (CS-HB3-B1) | 1 043 zł |
EZVIZ HB3 kit 2K 1+1 | 864 zł |
Modyfikacje Ezviz CS-HB3-B1
Ceny na Ezviz CS-HB3-B1 |
---|---|---|---|---|
Ezviz CS-HB3-B1 | od 864 zł | 6 oferty | ||
Ezviz CS-HB3-B2 | od 1 025 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →