Nóż myśliwski Extrema Ratio Mamba
Wideo 6Zdjęcia 48 |
Extrema Ratio Mamba |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Extrema Ratio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Extrema Ratio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Extrema Ratio Mamba
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Extrema Ratio Mamba nóż bojowy czarny | 695 zł |
Nóż Extrema Ratio Mamba Black Forprene, Black N690 (04.1000.0477/BLK) | 878 zł |
Extrema Ratio - Nóż Mamba Black - 04.1000.0477/BLK | 878 zł |
Nóż Extrema Ratio Mamba Ranger Green Forprene, Stone Washed N690 (04.1000. | 798 zł |
Extrema Ratio 0477/GRN Ranger Green Mamba Fixed 45" Bohler N690 Tanto Knif | 702 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →