Nóż myśliwski Extrema Ratio Giant Mamba
Wideo 9Zdjęcia 30 |
Extrema Ratio Giant Mamba |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Extrema Ratio Giant Mamba
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż Extrema Ratio Giant Mamba Ranger Green (04.1000.0218/GRN) | 1 388 zł |
Nóż Extrema Ratio Giant Mamba Wolf Grey (04.1000.0218/WG) | 1 388 zł |
Nóż Extrema Ratio Giant Mamba Black Forprene, Black N690 (04.1000.0218/BLK | 1 548 zł |
Nóż Extrema Ratio Giant Mamba Black (04.1000.0218/BLK) | 1 548 zł |
Nóż Extrema Ratio Giant Mamba HCS (04.1000.0218/HCS) | 1 388 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →