Mata turystyczna Exped Versa 1R M (018.1096)
Exped Versa 1R M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Exped 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Exped.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Exped Versa 1R M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Exped Versa 1R karimata granatowa M 1 | 613 zł |
Mata dmuchana Exped Versa R1 granatowa EXP-R1 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 450 zł |
Exped Mata Dmuchana Versa 1R M Navy | 408 zł |
Exped Mata Dmuchana Versa 1R M Navy | 384 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →