Umywalka Excellent Cori 51 510 mm (CEAC.2401.WH)
Zdjęcia 4 |
Excellent Cori 51 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Cori 51 510 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Umywalka nablatowa Excellent Cori 51x40 cm prostokątna biały poł | 429 zł |
Umywalka nablatowa Excellent Cori 51 biały 51x40 cm CEAC.2401.WH | 419 zł |
Umywalka Nablatowa Cori 51 CEAC.2401.WH 51x40 Excellent | 419 zł |
EXCELLENT CEAC.2401.WH CORI 51 Umywalka nablatowa 51x40cm | 393 zł |
Cori 51 Umywalka N/B 51X40 Biała | 419 zł |
Excellent Actima Cori 51 Umywalka nablatowa 51x40 cm bez korka, biała CEAC | 358 zł |
Modyfikacje Excellent Cori 51
Ceny na Excellent Cori 51 |
---|---|---|---|---|
Excellent Cori 38 385 mm | od 409 zł | 3 oferty | ||
Excellent Cori 51 510 mm | od 358 zł | 6 oferty | ||
Excellent Cori 61 610 mm | od 445 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →