promiennik podczerwieni EWT CLIMA 15 TLS 1.5 kWh
EWT CLIMA 15 TLS termostat |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EWT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EWT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Dane techniczne:
EWT | CLIMA 10 TLS | CLIMA 15 TLS | CLIMA 20 TLS |
Moc, W | 1000 | 1500 | 2000 |
Wymiary urządzenia (WxSxG), mm | 545x635x275 | 545x835x275 | 545x1035x275 |
Modyfikacje EWT CLIMA 15 TLS
Ceny na EWT CLIMA 15 TLS |
---|---|---|---|---|
EWT CLIMA 10 TLS 1 kWh | od 506 zł | 1 oferta | ||
EWT CLIMA 15 TLS 1.5 kWh | od 521 zł | 1 oferta | ||
EWT CLIMA 20 TLS 2 kWh | od 594 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →