Zasilacz EVGA GQ 850 GQ (210-GQ-0850-V2)
Wideo 12Zdjęcia 8 |
EVGA GQ 850 GQ 850 W1000 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVGA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVGA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVGA GQ 850 GQ
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EVGA 519336 850 GQ 80 GOLD 850 W półmodułowy EVGA ECO Mode 5 lat gwarancji | 557 zł |
Zasilacz Evga 519336 Czarny Czarny Gq | 561 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! EVGA 850 GQ 80+ GOLD 850W, PC power supply (black, 8 | 556 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! EVGA 850W GQ - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 556 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →