Zasilacz EVGA SuperNOVA GT 850 GT (220-GT-0850-Y2)
Wideo 7Zdjęcia 8 |
EVGA SuperNOVA GT 850 GT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVGA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVGA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVGA SuperNOVA GT 850 GT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EVGA SuperNOVA 850 GT unité dalimentation dénergie 850 W 24-pin ATX ATX cz | 770 zł |
EVGA SuperNOVA 850 GT Zasilacz do komputera - 850 wat - 135 mm - 80 Plus 8 | 638 zł |
Zasilacz EVGA SuperNOVA GT 850W (220-GT-0850-Y2) | 559 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! EVGA SuperNOVA 850 GT 80+ GOLD 850W - PACZKOMAT, POC | 671 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje EVGA SuperNOVA GT
Ceny na EVGA SuperNOVA GT |
---|---|---|---|---|
EVGA SuperNOVA GT 650 GT | od 525 zł | 4 oferty | ||
EVGA SuperNOVA GT 850 GT | od 559 zł | 4 oferty | ||
EVGA SuperNOVA GT 1000 GT | od 940 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →