Młynek do kawy ETA Experto 0069 90000
Zdjęcia 17 |
ETA Experto 0069 90000 |
|
Wysokiej jakości markowy młynek do kawy dla wymagających miłośników kawy, którzy posiadają ekspresy do kawy bez automatycznego mielenia ziaren. Kompatybilny ze wszystkimi automatycznymi i półautomatycznymi ekspresami do kawy (z ręcznym załadunkiem, instalacją uchwytu). Idealnie uzupełnia ekspres do kawy ETA Artista. Pozycjonowany jako produkt z najwyższej półki, przeznaczony do użytku domowego lub małego biura.
Wykonany w wytrzymałej metalowej obudowie, a jego stylowy wygląd zewnętrzny z łatwością wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze. W przeciwieństwie do budżetowych modeli maszyn wyposażonych w noże, mielenie w młynku do kawy ETA Experto 0069 90000 odbywa się za pomocą wytrzymałych stożkowych żaren, co pozwala na uzyskanie regulowanego i znacznie bardziej jednolitego rozmiaru cząstek.
Jest 16 stopni mielenia, od raczej grubego (gotowanie w prasie francuskiej lub modele z gejzerem) do drobnego (maszyny do espresso), co jest ważne dla uzyskania napoju o określonym smaku i mocy. Wyposażony w silnik elektryczny o mocy 140 W i timer (do 50 sekund). Duża komora na ziarna 400 g oraz młynek 240 g pozwalają na szybkie przygotowanie kawy na dużą kampanię. Zapewniona ochrona przed przegrzaniem. Aby zapobiec zsuwaniu się ze stołu, podstawa młynka do kawy posiada stabilne gumowe nóżki. Ta maszyna jest wyposażona w intuicyjne sterowanie i jest niezwykle łatwa w obsłudze.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Kup ETA Experto 0069 90000
Eta Młynek żarnowy do kawy ETA Experto 006990000 | 649 zł |
Młynek żarnowy do kawy ETA Experto 006990000 | 649 zł |
ETA Experto 006990000 Żarnowy | 649 zł |
Młynek Elektryczny Eta Do Kawy Experto 006490000 | 649 zł |
ETA Experto 006990000 Żarnowy | 659 zł |