Pad Esperanza Fighter PC (EG105)
Zdjęcia 14 |
Esperanza Fighter PC |
|
Ultrabudżetowy model gamepada firmy Esperanza, która specjalizuje się w niedrogiej, ale wystarczająco wysokiej jakości i pożądanej elektronice. Urządzenie współpracuje z komputerami osobistymi z systemem operacyjnym Windows. Połączenie odbywa się przez klasyczny port USB. Gamepad wykonany jest z tworzywa sztucznego, jego ergonomia została dokładnie przemyślana przez twórców, dzięki czemu urządzenie wygodnie leży w dłoni i nie męczy się nawet podczas długich sesji grania.
Ogólnie rzecz biorąc, kontroler ma tradycyjny wygląd i klasyczny design. Gamepad Esperanza EG105 jest wyposażony w 11 różnych przycisków, z których część można zaprogramować, dostosowując w ten sposób sterowanie do własnych upodobań. Jest też krzyżak, który określa kierunek ruchu podczas gry, a także dwa drążki analogowe, które z powodzeniem można wykorzystać w wielu grach, na przykład w symulatorach sportowych (sporty zespołowe). Aby całkowicie zanurzyć się w rozgrywce, twórcy wyposażyli kontroler w system sprzężenia zwrotnego - użytkownik w niektórych sytuacjach odczuje wibracje. Tym samym model ten jest idealny dla początkujących i zwykłych użytkowników, którzy nie potrzebują ekscesów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Kup Esperanza Fighter PC
Wszystkie ceny 11 →Pad Esperanza Fighter (EGG105B) | 60 zł |
Gamepad ESPERANZA Fighter EGG105G | 35 zł |
EGG105G Gamepad PC USB Fighter zielony Esperanza | 31 zł |
Gamepad PC USB Esperanza "Fighter" biały | 29 zł |
Pad Esperanza Fighter (EGG105G) | 60 zł |