Multicooker Esperanza Cooking Mate (EKG011)
Zdjęcia 11 |
Esperanza Cooking Mate |
|
Pojemny multicooker marki Esperanza należy do niższej półki cenowej, ale oferuje użytkownikowi wszystkie niezbędne funkcje do wykonywania różnorodnych zadań kulinarnych. W szczególności jest to 11 gotowych programów z automatycznymi ustawieniami, w tym smażenie, pieczenie, gotowanie na parze, owsianka, makaron, pizza i jedzenie dla niemowląt. Ponadto możesz ręcznie ustawić temperaturę grzania i czas gotowania (od 10 minut do 24 godzin), wybrać program, zapisać niezbędne ustawienia dla osobistego przepisu i opóźnić rozpoczęcie gotowania o określony czas.
Pod koniec procesu Esperanza Cooking Mate przechodzi w tryb utrzymywania ciepła, dzięki czemu danie będzie gorące, nawet jeśli ktoś spóźni się do stołu. Za zarządzanie odpowiada wygodny panel z przełącznikami przyciskowymi i niewielkim wyświetlaczem. Wolnowar wyposażony jest w pojemne 5-litrowe naczynie z powłoką nieprzywierającą oraz jest wyposażony w łyżkę, miarkę, chochlę do zupy oraz wyjmowany kosz do przygotowywania zdrowych dań na parze.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Kup Esperanza Cooking Mate
Wszystkie ceny 22 →Esperanza EKG011GOTOWANIEMATE-MULTICOOKER IN-ACT-AGDESPROK0003 | 124 zł |
Esperanza Multicooker Cooking Mate HKESPUKEKG00011 | 126 zł |
MULTICOOKER PAROWAR SZYBKOWAR KOMBIWAR 11 FUNKCJI | 179 zł |
Multicooker ESPERANZA EKG011 | 124 zł |
Esperanza Multicooker Cooking Mate 47876 | 132 zł |