Struny Ernie Ball Paradigm Slinky 9-46 (P02022)
Ernie Ball Paradigm Slinky 9-46 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ernie Ball 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ernie Ball.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ernie Ball Paradigm Slinky 9-46
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ernie Ball P02022 Paradigm Hybrid Slinky 9-46 EB2022 | 93 zł |
Struny do Gitary Elektrycznej 9-46 Ernie Ball Paradigm | 90 zł |
Ernie Ball 2022 Paradigm 9-46 | 67 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →