Wkład drukujący Epson T3242 C13T32424010
Epson T3242 C13T32424010 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Epson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Epson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Epson T3242 C13T32424010
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oryginalny tusz T32424010 Niebieski marki Epson C13T32424010 | 72 zł |
Tusz Epson Oryginał T3242 do SCP400 (C13T32424010) Cyan | 102 zł |
Epson T32424010 błękitny (cyan) tusz oryginalna | 65 zł |
Epson T3242 tusz niebieski, oryginalny | 69 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wkładu drukującego Epson T3242 C13T32424010:
- Pojemność - 14 ml.
Modyfikacje Epson T3242 C13T32424010
Ceny na Epson T3242 C13T32424010 |
---|---|---|---|---|
Epson T3240 C13T32404010 | od 32 zł | 2 oferty | ||
Epson T3248 C13T32484010 | od 64 zł | 6 oferty | ||
Epson T3247 C13T32474010 | od 68 zł | 8 oferty | ||
Epson T3243 C13T32434010 | od 64 zł | 6 oferty | ||
Epson T3241 C13T32414010 | od 64 zł | 8 oferty | ||
Epson T3242 C13T32424010 | od 65 zł | 4 oferty | ||
Epson T3249 C13T32494010 | od 69 zł | 4 oferty | ||
Epson T3244 C13T32444010 | od 65 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →