Golarka elektryczna Enchen BlackStone 3D (PAA1120)
Wideo 13Zdjęcia 6 |
Enchen BlackStone 3D |
|
Jeden ze stosunkowo niedrogich markowych modeli golarek rotacyjnych z ruchomą głowicą zasilany akumulatorowo. Przeznaczony do regularnego golenia na sucho. Producent pozycjonuje go jako produkt z niższej półki cenowej, przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników o wrażliwej, skłonnej do podrażnień skórze. Pomimo bardzo przystępnych kosztów jakość golenia jest w stanie konkurować ze znacznie droższymi rozwiązaniami znanych europejskich marek.
Bezprzewodowa golarka rotacyjna Xiaomi Enchen BlackStone jest wyposażona w markowy system golenia z ruchomą głowicą z trzema niezależnie zawieszonymi, dwuobwodowymi ostrzami rotacyjnymi. Dwurzędowe ostrza, wykonane z wysokiej jakości japońskiej stali nierdzewnej, gwarantują wysoką wydajność cięcia zarostu o dowolnej twardości. Głowica skutecznie dopasowuje się do indywidualnych cech twarzy użytkownika i zapewnia doskonałe rezultaty nawet na tak tradycyjnie trudnych obszarach jak bruzdy nosowo-wargowe, podbródek i szyja. Wbudowany akumulator li-Ion zapewnia do 60 minut autonomicznej pracy i ładuje się w ciągu 1 h. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niewielkiej wadze golarka może stać się wiernym towarzyszem podróży, wycieczek i wyjazdów służbowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Enchen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Enchen.
Kup Enchen BlackStone 3D
Wszystkie ceny 8 →ENCHEN Blackstone Golarka elektryczna | 99 zł |
Męska ENCHEN Blackstone srebrny AGDM-GOL-ENCH-003 | 58 zł |
Golarka Xiaomi BlackStone | 79 zł |
Golarka Męska Elektryczna Enchen Do Golenia Trymer | 58 zł |
Golarka elektryczna ENCHEN BlackStone | 69 zł |