Kolumny głośnikowe Electro-Voice ZLX15P
Wideo 14Zdjęcia 7 |
Electro-Voice ZLX15P |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electro-Voice 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electro-Voice.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electro-Voice ZLX15P
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electro Voice Electro Voice ZLX-15P G2 SET2 Kolumny aktywne ZLX-15P-G2-EU- | 7 075 zł |
Electro-Voice ZLX - 15P 15 Active 2-drożne głośniki F.01U.314.964 | 2 555 zł |
Electro Voice Electro Voice ZLX-15P G2 Kolumny aktywne ZLX-15P-G2-EU | 3 149 zł |
Electro Voice Electro Voice ZLX-15P G2 SET Kolumny aktywne ZLX-15P-G2-EU-S | 3 538 zł |
Electro-Voice Aktywne głośniki PA ZLX-15P z trybem statyws ZLX-15P-PAIR | 5 408 zł |
Electro-Voice Aktywny głośnik PA ZLX-15P G2 15" F.01U.385.529 | 3 295 zł |
Electro-Voice Aktywne głośniki PA ZLX-15P G2 z podstawkami ZLX-15P-G2-EU-P | 6 697 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →