Mikrofon Electro-Voice ND66
Electro-Voice ND66 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electro-Voice 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electro-Voice.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electro-Voice ND66
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electro-Voice ND66 Skraplacz kardioidowy instrument mikrofon | 912 zł |
Electro Voice Electro Voice ND66 Condenser Cardioid Instrument Microphone | 945 zł |
Electro-Voice ND66 kardioidalny mikrofon pojemnościowy przyrząd F.01U.314. | 862 zł |
Electro-Voice ND66 Przyrząd do skraplacza Mikrofon z podstawą i kablem ND6 | 980 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →