Kuchenka Electro-Line 102 T czarny
Electro-Line 102 T |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electro-Line 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electro-Line.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electro-Line 102 T czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka nastawna ELECTRO-LINE 102T | 171 zł |
Płyta wolnostojąca Electro-Line Kuchenka elektyczna ceram. Electro-Line 10 | 167 zł |
Kuchenka nastawna ELECTRO-LINE 102T | 171 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →