Kuchenka Eldom PH11 stal nierdzewna
Eldom PH11 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eldom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eldom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eldom PH11 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka nastawna ELDOM PH11 | 149 zł |
ELDOM PH11 | 126 zł |
Eldom PH11 AGDW-KUCH-ELD-005 | 149 zł |
Kuchenka nastawna ELDOM PH11 | 149 zł |
Kuchenka nastawna ELDOM PH11 | 139 zł |
Kuchenka elektryczna, ceramiczna Eldom Ph11 1200 W | 135 zł |
Kuchenka ceramiczna ELDOM PH11 1200 W, srebrny | 139 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →