Odkurzacz
Eldom OB100 Swan
Zdjęcia 11 |
Eldom OB100 Swan |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eldom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eldom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eldom OB100 Swan
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eldom Odkurzacz pionowy OB100 cyklon | 574 zł |
Pionowy Eldom OB100 swan AGDM-ODK-ELD-003 | 499 zł |
Odkurzacz ELDOM OB100 Swan | 499 zł |
Odkurzacz ELDOM OB100 Swan | 499 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →