Lampka EGLO Robledo 96014
EGLO Robledo 96014 |
|
Korpus modelu może być również wykonany w kolorze „stal nierdzewna” (modyfikacja 96013).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Robledo 96014
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eglo 96013 - LED Kinkiet zewnętrzny ROBLEDO 2xLED/3,7W EG96013 | 329 zł |
EGLO Kinkiet zewnętrzny LED Robledo, stal szlachetna | 322 zł |
Kinkiet EGLO Robledo, 96013, 3,7W/LED, 3000 K | 300 zł |
Eglo ROBLEDO 96013 kinkiet 2x3,7W/LED 3000K | 273 zł |
Kinkiet zewnętrzny ROBLEDO 96013 - EGLO ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 300 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →