Słupek ogrodowy EGLO Helsinki 81752
EGLO Helsinki 81752 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Helsinki 81752
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EGLO HELSINKI oprawa pod?ogowa, bia?y | 185 zł |
EGLO 81752 - Lampa zewnętrzna HELSINKI 1xE27/15W/230V EG81752 | 271 zł |
Eglo, Zewnętrzna lampa stojąca HELSINKI, 1x15W/E27 | 200 zł |
Lampa zewnętrzna słupek ogrodowy HELSINKI 81752 Eglo | 200 zł |
Lampa zewnętrzna słupek ogrodowy HELSINKI 81752 Eglo | 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →