Agregat prądotwórczy EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)
Wideo 27Zdjęcia 12 |
EcoFlow Smart Generator |
|
Przenośny generator inwerterowy przeznaczony do obsługi obciążeń do 1,8 kW. Posiada dźwiękoszczelną obudowę zapewniającą w miarę cichą pracę i ochronę przed wpływami zewnętrznymi. Wewnątrz zamontowano 4-suwowy silnik benzynowy o pojemności 80 cm3 z rozrusznikiem elektrycznym (istnieje również możliwość ręcznego uruchomienia silnika spalinowego za pomocą linki). W trybie pełnego obciążenia silnik zużywa 1,14 litra paliwa na godzinę pracy.
Zbiornik paliwa EcoFlow Smart Generator mieści 4 litry benzyny (do 3,5 godziny pracy na jednej stacji benzynowej). Na przednim panelu znajdują się dwa gniazda do podłączenia odbiorników energii elektrycznej, lampki sygnalizacyjne, przyciski sterujące oraz wyświetlacz, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dla użytkowników. Urządzenie wyposażone jest w czujnik CO, który ze względów bezpieczeństwa automatycznie wyłącza urządzenie w przypadku przekroczenia dopuszczalnego stężenia tlenku węgla. Istnieje możliwość współpracy generatora ze stacją ładującą DELTA (jest do tego specjalny kabel połączeniowy).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EcoFlow 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EcoFlow.
Kup EcoFlow Smart Generator
Generator prądotwórczy ECOFLOW Smart Generator | 4 381 zł |
Generator prądotwórczy ECOFLOW Smart Generator 50040004 | 4 359 zł |
Agregat prądotwórczy EcoFlow EFG100 1900W | 9 643 zł |
EcoFlow słynie z zaawansowanych stacji ładowania. Jednak w portfolio marki znajdują się także inne urządzenia do autonomicznego zasilania. Weźmy na przykład „inteligentny” generator inwerterowy EcoFlow Smart Generator.
Ścisła integracja
Model przeznaczony jest zarówno do samodzielnej pracy z możliwością zasilania odbiornika mocą do 1,8 kW w perspektywie długoterminowej, jak i do ścisłej integracji ze stacjami ładowania EcoFlow DELTA Pro i DELTA Max. Do połączenia z przenośnymi elektrowniami służy specjalny kabel połączeniowy. Generator utrzymuje wymagany poziom naładowania akumulatora „pod maską” stacji ładującej, włączając się automatycznie, gdy akumulator będzie rozładowany do procentów ustawionych w aplikacji mobilnej. Po osiągnięciu maksymalnego poziomu naładowania akumulatora silnik generatora zostaje wyłączony.
Inteligentne funkcje
Przedrostek Smart pojawia się w nazwie modelu nie bez przyczyny. Faktem jest, że za pomocą aplikacji mobilnej EcoFlow App możesz zdalnie uruchomić silnik i kontrolować parametry pracy agregatu. Model uzyskał także funkcje wspomnianego już rozrusznika automatycznego, ręcznego i elektrycznego. Jednocześnie na wyświetlaczu informacyjnym urządzenia wyświetlane są szczegółowe informacje o podłączonym obciążeniu i używanych portach. Umożliwia także kontrolę napięcia i zasobów silnika.
Zużyte paliwo
W wersji klasycznej generator pracuje na benzynie. Ale w sprzedaży dostępna jest również wersja dual-fuel modelu Dual Fuel, która jako paliwo może wykorzystywać skroplony gaz propan-butan. Jeśli chodzi o porty przyłączeniowe, generator posiada jedno gniazdo 230 V oraz specjalistyczne złącze do ładowania zewnętrznego akumulatora, port Extra Battery. Cóż, cena za „inteligentną” funkcjonalność urządzenia jest bardzo wysoka.