Pompa powierzchniowa EBARA CD 70/05
EBARA CD 70/05 odśrodkowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EBARA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EBARA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości pompy powierzchniowej EBARA CD 70/05:
- Maksymalna temperatura otoczenia - 40 °C
- W modelach z indeksem CDX - koperta wykonana jest ze stali nierdzewnej. Jednocześnie wymiary i waga pompy różnią się (patrz tabela wymiarów)
- Modele z oznaczeniem CDM, CDXM - wyposażone w silnik jednofazowy
Modyfikacje EBARA CD 70/05
Ceny na EBARA CD 70/05 |
---|---|---|---|---|
EBARA CD 70/12 | od 3 246 zł | 4 oferty | ||
EBARA CD 70/05 | od 2 231 zł | 1 oferta | ||
EBARA CD 90/10 | od 2 344 zł | 2 oferty | ||
EBARA CD 120/12 | od 2 345 zł | 1 oferta | ||
EBARA CD 120/20 | od 1 655 zł | 3 oferty | ||
EBARA CD 120/07 | od 2 949 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →