Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 5SC 500I 500 VA
Zdjęcia 5 |
Eaton 5SC 500I 500 VA 500 VA750 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 5SC 500I 500 VA
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 5SC500I 5SC UPS 500 VA 350 W Input: C14 Outputs: (4) C13 Tower | 920 zł |
Eaton UPS 5SC 500i 5SC500i AUEATL1T5SC050I | 1 262 zł |
Eaton UPS 5SC 500i 5SC500i 122703 | 1 262 zł |
EATON UPS 5SC 500i 500VA 350W | 1 219 zł |
Eaton 5SC 500i 5SC500i | 1 001 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Eaton 5SC 500I
Ceny na Eaton 5SC 500I |
---|---|---|---|---|
Eaton 5SC 500I 500 VA | od 882 zł | 13 oferty | ||
Eaton 5SC 750I 750 VA | od 1 240 zł | 14 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →