Rakieta do squasha Dunlop Sonic Core Revelation 125
Zdjęcia 5 |
Dunlop Sonic Core Revelation 125 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dunlop 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dunlop.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dunlop Sonic Core Revelation 125
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dunlop Sonic Core Revelation 125 Squash Racket Posrebrzany 10316318 | 526 zł |
Rakieta Do Squasha Dunlop Sonic Core Revelation125 | 719 zł |
Rakieta do squasha Dunlop Sonic Core Revelation 125 | 719 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →