Telefon przewodowy Doro Magna 4000
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Doro Magna 4000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Doro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Doro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Doro Magna 4000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Doro Magna 4000 - Black | 317 zł |
Telefon stacjonarny Doro Doro Magna 4000 - black | 430 zł |
Doro Magna 4000 Wireless Landline Phone Czarny 380117 | 331 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →