Rower dziecięcy Dino Bikes Batman 20
Zdjęcia 10 |
Dino Bikes Batman 20 |
|
Uchwyt na butelkę z butelką wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Dino Bikes Batman 20
Ceny na Dino Bikes Batman 20 |
---|---|---|---|---|
Dino Bikes Batman 12 | od 500 zł | 4 oferty | ||
Dino Bikes Batman 14 | od 600 zł | 4 oferty | ||
Dino Bikes Batman 16 | od 600 zł | 4 oferty | ||
Dino Bikes Batman 20 | od 800 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →