Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy DeWALT DCMBA572N
Zdjęcia 4 |
DeWALT DCMBA572N |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DCMBA572N
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dewalt XR DCMBA572N-XJ - leaf blower - electric - cordless | 992 zł |
Dewalt Dewalt Flexvolt dmuchawa 54v bez akumulatorów i ładowarki dcmba572n | 1 225 zł |
Dewalt Flexvolt Dmuchawa 54V Bez Akumulatorów I Ładowarki Dcmba572N | 1 028 zł |
Dewalt Dmuchawa Akumulatorowa 54V Xr 0*Ah DW DCMBA572N 5035048714126 | 999 zł |
Dmuchawa do liści DEWALT DCMBA572N-XJ | Bezpłatny transport | Raty | 1 102 zł |
Dmuchawa do liści DEWALT DCMBA572N-XJ | Bezpłatny transport | 1 102 zł |
DMUCHAWA AKUMULATOROWA 54V XR 0*AH | 1 086 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →