Bruzdownica DeWALT DCG200T2 (DCG200T2QW)
Zdjęcia 5 |
DeWALT DCG200T2 |
|
Zawiera akumulatory systemu XR VLEXVOLT zapewniające zasilanie 54 V (2 Ah) lub 18 V (6 Ah)
Model DCG200NT jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, natomiast model DCG200T2 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah / 54 V) i ładowarką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DCG200T2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bruzdownica DEWALT DCG200T2-QW | 3 457 zł |
Dewalt Dewalt Flexvolt bruzdownica 54v 125mm 2x6,0ah dcg200t2 | 4 085 zł |
Bruzdownica DEWALT DCG200T2-QW | 3 451 zł |
Bruzdownica DEWALT Flexvolt DCG200T2, 54 V, 2x6 Ah | 3 738 zł |
Dewalt Akumulatorowa Bruzdownica 54V Xr Flexvolt 125Mm 2*6.0Ah DW DCG200T2 | 3 796 zł |
AKUMULATOROWA BRUZDOWNICA 54V XR FLEXVOLT 125MM 2*6.0AH | 3 937 zł |
Modyfikacje DeWALT DCG200T2
Ceny na DeWALT DCG200T2 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCG200T2 | od 3 451 zł | 7 oferty | ||
DeWALT DCG200NT | od 2 188 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →