System audio Denver CRLB-400
Zdjęcia 11 |
Denver CRLB-400
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:6 W
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:czytnik kart pamięci
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:170x170x115 mm
Waga:0.75 kg
Symulowany wschód i zachód słońca, światło nocne.
Wszystkie dane techniczne
Kup Denver CRLB-400
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radiobudzik Denver CRLB-400 funkcja Bluetooth nastrojowe światło wejście M | 177 zł |
DENVER CRLB-400 - clock radio - FM MicroSD Bluetooth - Odtwarzacz MP3 | 163 zł |
Denver Denver CRLB-400 radio FM, budzik, BT-Speaker | 119 zł |
Zegar Denver z funkcją budzenia światłem i naturalnymi dźwiękami | 139 zł |
Denver Crlb-400 Radio Biały 111131010010 | 112 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →