SSD Dell Value SATA 400-BDUX 960 GB BDUX
Wideo 2 |
Dell 400-BDUX 2021 rokserwerowy 100 GB 100 GB 100 GB 120 GB 120 GB 120 GB 400-AEIC 120 GB 120 GB 400-AFMX 400-ATFL 120 GB AFMW 160 GB 200 GB 200 GB 200 GB 200 GB 240 GB 400 GB 400 GB 480 GB 480 GB 480 GB 480 GB 400-AVSS 480 GB ATGO 480 GB 480 GB AXTL AZUN 480 GB 480 GB BDOD BDPD 480 GB BDPQ 480 GB BDSD 480 GB BJSF 480 GB BJSP 800 GB 800 GB 800 GB 960 GB ATLK 345-BBYU 960 GB 345-BDFR 960 GB 960 GB AZVM BDPC 960 GB BDQU 960 GB 960 GB BDUX BJTI 960 GB BKPS 960 GB BKPX 960 GB BKPY 1.92 TB 400-AMIU 1.92 TB 400-AQCX 1.92 TB AXSD 1.92 TB AZTN 1.92 TB 1.92 TB BDQJ BDQS 3.84 TB AXSK |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Dell Value SATA 400-BDUX
Ceny na Dell Value SATA 400-BDUX |
---|---|---|---|---|
Dell Value SATA 400-AEIC 120 GB 400-AEIC | od 2 948 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-ATFL 120 GB 400-ATFL | od 732 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-AVSS 480 GB 400-AVSS | od 2 532 zł | 4 oferty | ||
Dell Value SATA 400-AZUN 480 GB AZUN | od 1 114 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-BDPD 480 GB BDPD | od 2 299 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 345-BBYU 960 GB 345-BBYU | od 3 369 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 345-BDFR 960 GB 345-BDFR | od 3 264 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-BDPC 960 GB BDPC | od 3 299 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-BJTI 960 GB BJTI | od 2 815 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-BDQS 1.92 TB BDQS | od 7 298 zł | 1 oferta |