Głośnik przenośny Defender Enjoy S600
Zdjęcia 7 |
Defender Enjoy S600 |
|
Jasny i wszechstronny mobilny system głośników o umiarkowanej mocy z połączeniem bezprzewodowym i kablowym, zasilaniem bateryjnym, wbudowanym czytnikiem kart, tunerem FM, portem USB do podłączenia pamięci flash i efektownym podświetleniem LED w wytrzymałej plastikowej obudowie. Producent pozycjonuje się jako produkt podstawowej kategorii cenowej, przeznaczony dla użytkowników, którzy potrzebują efektownego głośnika mobilnego o niewielkiej wadze (400 g) do aranżacji akustycznej pomieszczeń i małych otwartych przestrzeni.
Wielokolorowe podświetlenie LED przenośnego głośnika Defender Enjoy S600 pozwala ożywić imprezę, ustawiając odpowiedni projekt oświetlenia dla kompozycji muzycznych. Jest wyraźnie widoczny w świetle dziennym, aw ciemności wygląda po prostu niesamowicie. Bezprzewodowa transmisja dźwięku poprzez interfejs Bluetooth gwarantuje stabilne połączenie ze smartfonem, tabletem czy laptopem w odległości do 10 m.
Wygodne sterowanie pozwala na szybkie włączenie muzyki w tle, odsłuchanie audiobooka czy słuchanie ulubionego podcastu. Procedura parowania gadżetów jest uproszczona - wystarczy raz „zaznajomić” smartfon z kolumną, a potem cały proces łączenia zajmie kilka sekund. Wbudowany mikrofon zamienia głośnik w zestaw głośnomówiący do komunikacji głosowej. Moc baterii wystarcza na 3 godziny pracy na baterii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defender.
Kup Defender Enjoy S600
Głośniki przenośne GŁOŚNIK DEFENDER ENJOY S600 10W LIGHT/BT/FM/USB/TF/AUX | 76 zł |
Defender głośnik ENJOY S600, Li-Ion, 2.0, 10W, czarny, regulacja głośności | 80 zł |
Defender reproduktor ENJOY S600, Li-Ion, 2.0, 10W, černý, regulace hlasito | 76 zł |
Defender głośnik ENJOY S600, Li-Ion, 2.0, 10W, czarny, regulacja głośności | 80 zł |