Czajnik elektryczny Deerma DEM-SH30W 2200 W 1.7 l biały
Zdjęcia 7 |
Deerma DEM-SH30W 2021 rokpodświetlenie |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deerma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deerma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deerma DEM-SH30W 2200 W 1.7 l biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik elektryczny ZELMER ZCK8011L Czarny Żółty 17 l 2200 W SH30W | 185 zł |
Deerma SH30W biały AGDM-CZAJ-DRMA-003 | 132 zł |
Czajnik Deerma SH30W Biały | 131 zł |
Czajnik elektryczny DEERMA SH30W | 141 zł |
Czajnik elektryczny DEERMA SH30W | 148 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →