Kołowrotek D.A.M. Quick 3 SLS 8000FD (60877)
D.A.M. Quick 3 SLS 8000FD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D.A.M. 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D.A.M..
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D.A.M. Quick 3 SLS 8000FD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Quick 3 Sls Fd Carpfishing Reel Czarny 8000 60877 | 409 zł |
DAM DAM Quick 3 SLS 8000 FD Kołowrotek SVS60877 | 281 zł |
Kołowrotek Dam Quick 3 Sls 8000 9Bb+1Rb | 310 zł |
Kołowrotek Dam Quick 3 Sls 8000 9Bb+1Rb | 275 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →