Ryżowar Cuckoo CR-3021
Cuckoo CR-3021 |
|
Co wybrać: wolnowar, szybkowar czy ryżowar?Opowiadamy, jaka jest różnica między wolnowarem, szybkowarem i ryżowarem, jakie są ich zalety i wady
Czym jest technologia sous vide (sous vide) i czy jest potrzebna w domowej kuchniGotowanie domowych potraw „pod próżnią” poszerzy rodzinne menu i mile zaskoczy Twoich gości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cuckoo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cuckoo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cuckoo CR-3021
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CUCKOO CR-3021 Premium Gastronomy Catering Rice Cooker 5400ml 1460W Keep W | 1 602 zł |
Cuckoo Rice cooker CR-3021 | 1 195 zł |
Cuckoo Cuckoo Reiskocher 5.40l CR-3021 | 1 036 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →