Nawilżacz Cronos XYD-Y1
Zdjęcia 9 |
Cronos XYD-Y1 |
|
W zestawie znajduje się mini wentylator i lampka LED.
Jak czyścić nawilżacz powietrzaPodstawowe zalecenia dotyczące konserwacji nawilżaczy powietrza
Jak wybrać nawilżacz i nawilżaczo-oczyszczacz powietrzaRóżnice i kluczowe kryteria wyboru nawilżacza / nawilżaczo-oczyszczacza powietrza
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cronos 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cronos.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cronos XYD-Y1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nawilżacz powietrza Cronos Nawilżacz powietrza ultradżwiękowy Cronos KOTEK | 35 zł |
Nawilżacz powietrza Cronos KOTEK 3w1 XYD-Y1 Biały | 39 zł |
Nawilżacz Powietrza Cronos Kotek 3W1 Xyd-Y1 Niebieski | 39 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →