Corsair Harpoon RGB (CH-9301011)
Zdjęcia 14 |
Corsair Harpoon RGB |
|
Optyczna mysz przewodowa z kategorii budżetowej, wyróżniająca się głównie ergonomiczną konstrukcją i 5 konfigurowalnymi przyciskami. Po bokach modelu znajdują się gumowe wstawki dla większego komfortu i dokładniejszego chwytu. Należy zauważyć, że konstrukcja myszy jest bardziej odpowiednia dla osób praworęcznych niż leworęcznych. Wyposażony w charakterystyczne nóżki PTFE, Corsair Harpoon RGB ślizga się po prawie każdej powierzchni bez tarcia.
Rozdzielczość regulowana jest przez użytkownika w zakresie od 250 do 6000 DPI, dla których producent przewidział 5 trybów. Jednocześnie dla każdego z tych trybów przewidziano osobny kolor podświetlenia, który notabene można również dostosować do własnych potrzeb. Według producenta w myszce zastosowano sensor z ulepszoną funkcją śledzenia i dużą szybkością wykrywania ruchu. Częstotliwość odpytywania myszy wynosi od 125 do 1000 Hz, istnieje 5 trybów, aby ją dostosować. Szybkość reakcji wynosi 1 ms, co powinno zadowolić miłośników strzelanek i innych dynamicznych gier. Mysz obsługuje między innymi ustawienia makro i synchronizację oświetlenia z innymi urządzeniami za pomocą autorskiego oprogramowania CORSAIR iCUE. Wbudowana pamięć umożliwia przechowywanie kilku profili ustawień bezpośrednio w samym urządzeniu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair Harpoon RGB
[From Japan] Corsair HARPOON RGB gaming mouse MS293 CH-9301011-AP | 268 zł |
Corsair HARPOON RGB Gaming Mouse 85 gram Six Button | 140 zł |
Corsair Harpoon RGB 6000 DPI (CH-9301011-AP) Wired Optical Gaming Mouse 6 | 98 zł |
Corsair Gaming Harpoon RGB Gaming Mouse Backlit RGB LED 6000 dpi Optical | 180 zł |