Podstawka pod laptop Cooler Master NotePal CMC3 (R9-NBC-CMC3-GP)
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Cooler Master NotePal CMC3 brak regulacji nachylenia |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cooler Master 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cooler Master.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cooler Master NotePal CMC3
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cooler Master R9-NBC-CMC3-GP 200mm Podkładka Chłodząca do Laptopa z Wentyl | 81 zł |
Podstawka chłodząca Cooler Master NotePal CMC3 (R9-NBC-CMC3-GP) | 93 zł |
Cooler Master Podstawka chłodząca pod laptopa Notepal CMC3 | 77 zł |
Podsawka chłodząca COOLERMASTER Notepal CMC3 | 82 zł |
Cooler Master Notepal CMC3 | 50 zł |
WKŁADKA CHŁODZĄCA NB 15.6" BLACK R9-NBC-CMC3-GP COOLER MASTER | 74 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →