Chłodzenie CPU Cooler Master MasterAir G200P (MAP-G2PN-126PC-R1)
Wideo 5Zdjęcia 7 |
Cooler Master MasterAir G200P
Rodzaj:chłodzenie CPU
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4
Wentylator:⌀ 92 mm
Obroty:do 2600 obr./min
Liczba rurek cieplnych:2 szt.
Wysokość:39 mm
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MasterAir G200P
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cooler Master 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cooler Master.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cooler Master MasterAir G200P
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cooler Master MasterAir G200P Niskoprofilowy System Chłodzenia Procesora - | 254 zł |
Cooler Master MasterAir G200P Heatsink CPU Cooler LOW-PROFILE RGB LED FAN | 180 zł |
Cooler Master MasterAir G200P Heatsink CPU Cooler LOW-PROFILE RGB LED FAN | 149 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →