Lodówka Concept LA8383SS stal nierdzewna
Zdjęcia 8 |
Concept LA8383SS stal nierdzewna stal nierdzewna szary |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept LA8383SS stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka Concept LA8383SS | 5 177 zł |
Lodówka CONCEPT LA8383ss | 4 099 zł |
Lodówka CONCEPT Multidoor Quattro SINFONIA LA8383ss RABATY|INDYWIDUALNEWYC | 4 178 zł |
Chłodziarko-zamrażarka CONCEPT Multidoor SINFONIA LA8383ss - Użyj kodu PL1 | 4 199 zł |
Lodówka CONCEPT LA8383ss Side by Side No frost 183cm Srebrna | Bezpłatny t | 5 770 zł |
Lodówka CONCEPT LA8383ss Side by Side No frost 183cm Srebrna | Bezpłatny t | 4 407 zł |
Chłodziarko-zamrażarka CONCEPT Multidoor SINFONIA LA8383ss - Użyj kodu PL1 | 4 199 zł |
Modyfikacje Concept LA8383SS
Ceny na Concept LA8383SS |
---|---|---|---|---|
Concept LA8383SS stal nierdzewna | od 4 099 zł | 9 oferty | ||
Concept LA8383DS szary | od 4 277 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →