Młynek do kawy Comandante C40 MK4 Nitro Blade
Zdjęcia 17 |
Comandante C40 MK4 Nitro Blade |
|
Sztuka mielenia: jak znaleźć odpowiedni stopień mielenia kawyZastanówmy się, które ustawienia mielenia ziaren są odpowiednie dla różnych metod parzenia kawy
Elektryczny czy ręczny, żarna czy ostrza: co musisz wiedzieć o młynkach do kawy, aby uzyskać najlepiej zmielone ziarnaKrótki przewodnik po rodzajach nowoczesnych młynków do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Comandante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Comandante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Comandante C40 MK4 Nitro Blade
Wszystkie ceny 78 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ręczny młynek Comandante C40 MK4 Nitro Blade Liquid Amber | 1 165 zł |
Młynek do kawy COMANDANTE C40 MK4 Nitro Blade American Cherry | 1 111 zł |
COMANDANTE Comandante C40 MK4 Nitro Virginia Walnut | 1 231 zł |
Comandante - Młynek C40 MK4 Nitro Blade Racing Green 3791 | 1 239 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →