Mieszarka Collomix Xo 4 R HF 25118
Zdjęcia 10 |
Collomix Xo 4 R HF 25118 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Collomix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Collomix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Collomix Xo 4 R HF 25118
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mieszarka Collomix MIESZARKA 1150W XO 1 R HF Z MIESZADÅEM WK 140HF 230V+C | 2 410 zł |
Collomix Mieszarka 1150W Xo 1 R Hf Z Mieszadłem Wk 140Hf 230V+Czapka CL-25 | 2 203 zł |
MIESZARKA 1150W XO 1 R HF Z MIESZADŁEM WK 140HF 230V+CZAPKA | 2 184 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →