Strzyżarka Clatronic HSM 3441
Zdjęcia 6 |
Clatronic HSM 3441 |
|
Jak dbać o maszynkę do strzyżenia lub trymerJak poprawnie czyścić i smarować maszynkę do strzyżenia włosów
Jak wybrać maszynkę do strzyżenia włosówPodstawowe kryteria i subtelności wyboru strzyżarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic HSM 3441
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic Zestaw do strzyżenia włosów HSM 3441 maszynka do strzyżenia brod | 56 zł |
ProfiCare Clatronic HSM 3441 zestaw do przycinania brody i ciała | 64 zł |
Maszynka do strzyżenia włosów CLAtRONIC HSM 3441 | 48 zł |
Maszynka do strzyżenia + trymer Clatronic HSM 3441 NE | 62 zł |
Maszynka do strzyżenia + trymer Clatronic HSM 3441 NE | 63 zł |
Maszynka do strzyżenia + trymer Clatronic HSM 3441 | 42 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →