Wanienka do hydromasażu stóp Clatronic FM 3389
Zdjęcia 4 |
Clatronic FM 3389 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic FM 3389
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic Urządzenie do masażu stóp FM 3389 | 152 zł |
Masażer do nóg Clatronic FM 3389 AGDM-MAS-CRC-001 | 130 zł |
Masażer do stóp CLATRONIC FM 3389 | 130 zł |
Clatronic Masażer Clatronic FM 3389 | 115 zł |
pokaż 11 ofert
Tryby pracy:
- Masaż wibracyjny
- Bubbles (jacuzzi) + utrzymanie temperatury wody
- Masaż wibracyjny, bąbelki (jacuzzi) + utrzymanie temperatury wody
PolecamyPorównaj w tabeli →