Dysk twardy Cisco SAS 2.5" A03-D300GA2 300 GB 10000 obr./min
Cisco A03-D300GA2 300 GB 10000 obr./min 1.2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cisco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cisco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cisco SAS 2.5" A03-D300GA2 300 GB 10000 obr./min
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cisco A03-D300GA2 - 300 GB 25 cala SCSI SAS 1000 obr/min wewnętrzny dysk t | 1 133 zł |
Cisco A03-D300GA2 A03-D300GA2= | 865 zł |
Cisco A03-D300GA2 300 GB SAS 10K RPM 25 w/tacka CISCO A03-D300GA2 | 1 077 zł |
Modyfikacje Cisco SAS 2.5" A03-D300GA2
Ceny na Cisco SAS 2.5" A03-D300GA2 |
---|---|---|---|---|
Cisco SAS 2.5" A03-D300GA2 300 GB 10000 obr./min | od 865 zł | 3 oferty | ||
Cisco SAS 2.5" UCS-HD12T10KS2-E 1.2 TB | od 2 031 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →